İstanbul Hurdacısı
0543 519 34 51
hurdacı

Alüminyum Hurda & İstanbul Hurdacısı Aynı Gün Hurda Alanlar

Kullanım alanı oldukça geniş olan alüminyum hurda olarak da değerlidir. Alüminyum hurdası olarak piyasada kullanılan tüm parçaları satın alıyoruz. Alüminyum da bir çok çeşit bulunmaktadır. Beyaz Profil Alüminyum, Hava Hattı Tel Kırması, Boru Karışık Alüminyum, Jant Alüminyum, Hava Hattı, Sert Alüminyum hurdası gibi bütün çeşitleri dönüşüm için kıymetlidir.
Alüminyumun değerli olması en çok sebeplerinden biri ise işlenmesi çok basittir ve ısı, elektriği çok rahat iletmektedir. Şık/temiz görüntüsü sebebi ile de bir çok ev eşyasında dahi kullanılmaktadır. İşlevi ve kullanım alanlarından ötürü alüminyum hurdası değerli olan materyallerdendir. Alüminyum günümüzde bir çok alanda kullanılır. En belirgin özelliklerinden olan ultra hafifliği sebebiyle inşaat, havacılık, inşaat gibi alanlarda sıkça kullanılır. Hurdacı firmaları tarafından oldukça değerlidir.

Hurda Alüminyum Alanlar

Hurdacılık alanında 20 yılı aşan tecrübemiz ile her çeşit hurdanın ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. Hurda alüminyum alanlar olarak arayışlarınızda sizlere bir çok fiyat teklifinde bulunan firmalar çıkabilir. Bunun sebebi hurdalık faaliyeti gösteren firmaların çalışma kapasitesi, günlük malzeme alım gücü vs. etkilemektedir. Günlük olarak tonlarca hurda alım satımı yapılan İstanbul un en büyük hurdacısı olan firmamız hak ettiği değerler ile alışveriş yapabilmektedir. Hurda alüminyum alan firmalar olarak işletmemiz malzemenin eski yada yeni olması, kullanılabilir durumda olması hiç önem arz etmemektedir. Alüminyum hafif bir metal olma özelliği ile uçak ve uzay araçları dahil tüm vasıta araçlarında ve inşaat pazarında; iletkenlik özelliği ile elektrik/elektronik araçların yapımında tercih edilmektedir. İstanbul Alüminyum Hurdacı yada hurda alışveriş yapan firmalar arayışı içindeyseniz en doğru fiyatlar ile alım satım yapabilirsiniz. Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Alüminyum, hava şartlarına, gıda maddelerine ve günlük hayatta sarf edilen pek çok likit ve gazlara karşı dayanıklı olması yanı sıra yansıtma kabiliyeti yüksektir. Gümüşi metale benzer renginin bu özelliğe olan katkısı ile birlikte iç ve dış mimari amacıyla alımlı bir görünüme sahip olmakta ve sıkça tercih edilmektedir. www.istanbulhurdam.com saha ekiplerimiz tüm İstanbul ilçelerinde alüminyumun bütün çeşitlerini satın alır. İstanbul genelinde onlarca saha ekipleri ile sürekli hurda alanlar olarak çalışan saha birimlerimiz alüminyum elementinin ne denli kıymetli olduğunu çok iyi bilmektedir. Geri dönüştürülebilir en kolay malzemelerden biri olan bu madde kolay dönüşümünden ötürü iyi bir bedel karşılığında satın alıyoruz. Firmamıza elinizde olan alüminyum hurdası parçalarını en iyi hurda kilo fiyatları ile satabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda kilo fiyatları günümüzde sürekli değişkenlik göstermektedir. Satmak istediğiniz parçanın niteliği, kullanım durumu, kilo yada ton oran miktarı fiyatları belirleyici olmaktadır. Tel alüminyum kilosu 40₺ levha alüminyum kg 30₺ ofset matbaa alüminyum kg. 38₺ tl gibi rakamlarda seyretmektedir. En güncel alüminyum hurda fiyatları almak için firmamız ile bağlantıya geçebilir ve anlık rakamları öğrenebilirsiniz.
Telefon EtWhatsApp Yaz