İstanbul Hurdacısı
0543 519 34 51
hurdacı

Bakır Hurda 7/24 Güncel Bakır Hurda Fiyatları 2022

Piyasada değeri en yüksek hurdalar Bakır türeci hurdalardır. Bakır hurda ne kadar? Güncel Bakır hurda fiyatları nedir? Elimdeki bakırı en iyi fiyatla nasıl satarım diyorsanız mutlaka en güvenilir hizmeti senelerdir aralıksız sunan firmamızla irtibata geçiniz.

Bakırın değerleri olması az bulunması ile alakalıdır. İletken yönünün oldukça kuvvetli olması nedeni ile bir çok sektör için eşsiz bir malzemedir. Enerji ve elektrik alanında olmaz olmazdır. Jeneratör ve tesisat kablo denince ilk akla gelen madenlerden biridir.

Bakır Hurda

Güncel Hurda Bakır Fiyat listesi

Bakır Hurda Fiyat Teklifi İsteyin

Hurda bakırın güncel fiyatları yukarı listelenmiş olsada elinizdeki malzeme nitelik & kalitesine göre fiyatlar da farklılık olabilir. Bunun dışında elinizdeki malzemenin toplan kilosu üzerinden de daha farklı fiyat tekliflerimiz olabilmektedir. Bu nedenle liste fiyatlarına sabit olarak bakmadan bizi arayarak fiyat isteyiniz. 

İstanbul Bakır hurda alımı yapan firmamız adresinize gelip yerinde tespit işlemi yapıp fiyat teklifimizi hemen size verebilmektedir. Hurdacılık firmamızın tespit işlemlerinde herhangi bir ücret talep edilmez tamamen ücretsiz keşif hizmetidir. 

bakır hurda fiyatları

Bakır Hurda Alan Yerler

Bakırın değerinin yüksek olması, kilo fiyatı bakımından farklı olması nedeni ile alıcısı her zamn fazladır. Bakır hurda alan yerler bu sebeple her zaman kolayca bulunabilir. Ancak her hurdacı firması beklentiniz dahilinde sizlere doğru fiyatı veya değerini bulacak hurda bakır fiyatı vermeyebilir. Önerimiz sektörde varlığı uzun olan ve güvenilir yerlerle bu hizmet alımını yapmanız yönündedir. 

İstanbul merkezli bakır hurda alan yerler olarak bugüne kadar hiç bir müşterimizde mağduriyet yaratmadık. Piyasanın altında hiç bir şekilde fiyat vermedik. 2022 Hurda bakır fiyatları için malzeme niteliğine göre her zaman limitlerimizi orladık. Bizlere telefonla ulaşarak hemen en doğru kilo fiyatına ulaşabilir ve nakit olarak satış yapabilirsiniz. 

Bakır Hurda Alan Yerler

Hurda Bakır Firması Telefonu

Bulunduğunuz bölgeden hurda bakır firmamız 0543 519 34 51 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yılın 365 günü aralıksız hurda alımı yapmaktayız. Bireysel şahıslardan, kişilerden ve kurumsal firma ve fabrikalardan da alım yapıyoruz. Hurda firması kapasitemiz oldukça yüksek olup maksimum tonajlı bakır hurda alımları ve minimum düzeydeki bakır hurdalarda da alım yapıyoruz. 

Telefon EtWhatsApp Yaz