İstanbul Hurdacısı
0543 519 34 51
hurdacı

Sarı Hurda 7/24 Güncel Sarı Pirinç Hurda Yüksek Fiyatlar

Sarı Hurda

Dünyada en çok dönüştürülen sarı hurda satmak istediğinizde aklınızda olan sarı hurda ne kadar? Güncel sarı hurda kilo fiyatı nedir? sorulara İstanbul hurdam olarak en iyi fiyat teklifleri yapıyor ve hak ettiği değerlerde satın alıyoruz. Yılların tecrübesi ve piyasada olan güvenilirliği ile sürekli adından söz ettiren firmamız tüm sarı hurda çeşitlerini satın alır.

Sarı hurda malzemesi çıkacan parçalar, su sayacı, sarı musluk, sarı çeşme, benzeri sarı pirinç vana, sarı petek hurdası, Sarı Boru, Su Saati, Araiş Bant Sarı, Çubuk Talaş, Erozyon Tel, Gemi Lumbuzu, Gemi Kondenseleri, Gemi Sarısı, sarı çubuk Ucu, Pervane, Araiş Bant Sarı,  Minocs Cam Kalıp, Sarı Küre, Kırkambar Karışık Sarı, tesisat borusu, tesisat kablosu gibi daha yüzlerce şekilde sarı malzemesi hurda olarak ayrılmaktadır. Bu tarz elinizde parçalar bulunuyorsa hurdacı olarak aynı gün satışını yapabilirsiniz.

Güncel Hurda Sarı Fiyat listesi

Sarı Hurda Fiyatları

Sarı Hurda Fiyatları

İstanbul sarı hurda alımı yapan firmamız adrese gelen hurdacı olarak elinizdeki parçalara en iyi kilo fiyatı vererek teslim almaktadır. Hurda alımları için adrese gelen ekiplerimiz herhangi bir ücret talep etmeden elinizdeki parçalara fiyat teklifinde bulunur.

Hurda sarı güncel fiyatları yukarı listelenmiş olsada elinizdeki malzeme nitelik & kalitesine göre fiyatlar da değişiklik olabilir. Bu rakamlar hurda kilo fiyatları olmakta olup toptan hurda satışında daha yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Toptan sarı hurda satmak için bize hemen ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Sarı Hurda Alan Yerler

Sarı değerinin yüksek olması, kilo fiyatı bakımından farklı olması nedeni ile alıcısı her zaman fazladır. Dünyada en çok geri dönüşüm uygulanan sarı malzemesi yüzlerce günlük kullandığımız malzeme içerisinde bulunmaktadır. Sarı hurda esasen bakır malzemesinin farklı bir kolu olmakta ve çoğu zaman bakır olarak da adlandırılmaktadır. Sarı hurda alan yerler bu sebeple her zaman bütün hurdacılar tarafından alınır. En yüksek hurda Sarı fiyatı almak için bir kaç firmadan fiyat teklifleri alarak firmamızın verdiği teklifi karşılaştırmanız olacaktır. 

Hurda Sarı fiyatları için malzeme niteliğine göre her zaman alım limitleri en yüksek olan malzemedir. Yıl boyunca elinize geçecek olan bütün sarı cinsli malzemeleri en iyi fiyatlar ile bizlere satarak değerlendirebilirsiniz. Firmamıza telefonla ulaşarak hemen en doğru kilo fiyatına ulaşabilir ve nakit olarak satış yapabilirsiniz.İstanbul merkezli Sarı hurda alan yerler olarak bugüne kadar hiç bir müşterimizde mağduriyet yaratmadık. Piyasanın altında hiç bir şekilde fiyat vermedik.

Sarı Hurda Alan Yerler

Hurda Sarı Firması Telefonu

İstanbul da onlarca saha ekibi ile sürekli hurda alımları yapan şirketimize ulaşarak dakikalar içerisinde elinizdeki hurdaları satabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeden hurda Sarı firması telefonu 0543 519 34 51 ile hemen ulaşabilirsiniz. Yılın 365 günü aralıksız hurda alımı yapmaktayız.

Bireysel şahıslardan, kişilerden ve kurumsal firma ve fabrikalardan da aynı gün alımlar yapılabilmektedir. Sarı hurda alımlarında kilo, ton yada hacim fark etmeksizin bütün oranlarda alımlar yapılmaktadır.

Telefon EtWhatsApp Yaz