İstanbul Hurdacısı
0543 519 34 51
hurdacı

Kablo Hurdası & Soyulmuş, Yanık Kablo Alanlar

Kopuk, yanık, soyulmuş kablo çeşitleri aynı gün satın alınır. Kablo hurdası içeriğindeki bakır teller sebebiyle oldukça kıymetli bir hurda madenidir. Kablo içeriği gereğiyle çeşitleri olmakta ve her birinin kablo hurda fiyatı farklıdır. TTR Kablo, Silikonlu Kablo veya Enya, NYA Saf Bakırlı kablo, anten kablosu, alketen kablo, çelik zırhlı kablo, fare yemez kablo olarak çeşitlenmekte ve satın alınarak değerlendirilmektedir.

İstanbul hurdam firmamız her hurda için ayrı tartım işlemleri uygulayarak hak ettiği değeri vererek satın almaktadır. Asla göz kararı tahmini işlemler yapmayarak tüm hurdalarınızı hurdacı olarak tartıyor günlük fiyatını çıkartarak tekliflerde bulunuyoruz.

Hurda Kablo Alanlar

Firmamız dönüşüm ve hurdacılık hizmetlerinde uzun yıllardır bu sektör de faaliyet göstermektedir. İstanbul genelinde bulunan onlarca hurda alanlar saha birimleri ile hurda satmak isteyen bütün müşterilerimize dakikalar içerisinde ulaşarak hurdalarınızı değerlendiriyoruz. Ekiplerimiz tarafından adresinize gelerek hurdaların değerini ortaya çıkartmak tamamen ücretsiz bir hizmettir. Kurumsal hurdacı kimliği ile firmamız adreslere tam donanımlı olarak gelerek vakit kaybetmeden alışveriş yapmaktadır.

Hurda bakır kablo satarak geri dönüşüm ile tabiata ve geleceğimize katkıda bulunabilirsiniz. Hurda kablo alanlar olarak bu hurdalar geri dönüşüm işlemleri ile tekrar işlenebilir hammadde durumuna getirilip uygun fiyatlar ile tekrar kullanılması sağlanır. İstanbul da her tür ve kalitedeki kablo hurdası satmak istiyorsanız, Her çeşit kablo değerlidir. Bunları imha etmek yada çöpe atmak yerine koli/ton ağırlığına göre firmamızda değerlendirebilirsiniz.

Hurda Kablo Alanlar

Hurda Kablo Fiyatları

Kablo çeşitleri hurda olarak oldukça değerlidir. Dış koruması hurda olarak değerlendirilmese de iç tel kısmının bakır ve dayanıklı olmasından ötürü bütün hurdacılar tarafından satın alınabilir. Elinizde bir miktar yada toplu kablo hurdası bulunuyorsa fiyat almak için bir kaç hurdacıdan bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Kablo hurda fiyatları günümüzde sürekli değişken olmasından ötürü günlük rakamlar değişebilmektedir. Müşterilerimizi yanıltmamak için www.istanbulhurdam.com web sitemizde herhangi bir rakam paylaşımı yapmıyoruz. Fakat yüksek fiyatlar ile hurda satmak istiyorsanız hurdacı telefonu 0543 519 34 51 ile ulaşarak dakikalar içerisinde işlem yapabilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Nedir?

Kabloların hurda statüsünde değerlendirilmesi için illede yıpranmış yad ayanmış olmasına gerek yoktur. Elinizde 1 kilodan fazla birikmiş kablo hurdası bulunuyorsa bunu peşin ödeme ile firmamıza satabilirsiniz. Soyulmuş kablo hurdası ile soyulmamış kablo hurdası arasında belirli işçilik gerektireceği için fiyat farkı olacaktır. Kabloları dış korumasını soyarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Elektriği en iyi şekilde ileten ve her elektrikli eşyada bulunan kablo içeriği çoğunlukla bakır ve alüminyum olmaktadır. 2 hurda cinside oldukça değerli olmakta fakat bakır hurdası, alüminyum hurdası arasında kilo fiyat farkları vardır. Telekomünikasyon ve elektrik kablosu hurda olarak satmak için bize hemen ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Telefon EtWhatsApp Yaz